O nas

O nas

MMC Polska

MMC Polska jest organizatorem najwyższej jakości spotkań biznesowych w Polsce. W skład Grupy wchodzą następujące podmioty: MM Conferences S.A., MMC Szkolenia, MMC Academy oraz agencja reklamowa MMC Design. Organizowane przez grupę konferencje, warsztaty i szkolenia są dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom wiodących firm.
Spotkania stanowią platformę wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń Ekspertów z różnych sektorów. Szkolenia i warsztaty prowadzone są przez znanych praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Oferujemy wydarzenia dopasowane do potrzeb Klientów o różnych profilach biznesowych. Konferencje mają charakter międzynarodowy, skupiają pełną reprezentację rynku, począwszy od przedstawicieli firm, administracji centralnej oraz regulatora. MMC Polska realizuje również szkolenia zamknięte będące odpowiedzią na aktualne oczekiwania rynku. Efektem organizowanych wydarzeń jest podniesienie kwalifikacji pracowników, zdobycie wiedzy praktycznej oraz zwiększenie przewagi konkurencyjnej. Szkolenia, warsztaty i konferencje sprzedawane są za pośrednictwem firmy Knowledge Providers, wieloletniego Partnera MMC Polska. Od 2012 r. spółka notowana jest na giełdzie New Connect, a od 2013 jest członkiem Pracodawców RP oraz należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Grupa MMC Polska składa się z młodych ludzi, których nadrzędnym celem jest rozwijanie nowych modeli odpowiadających dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej, tworzenie innowacyjnych projektów oraz kreowanie nowego spojrzenia na biznes.

Konferencje, kongresy, fora i sympozja

Konferencje, kongresy, fora i sympozja to flagowe projekty MM Conferences S.A. Skierowane są do kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla w firmach z kluczowych dla gospodarki branż. Każdego roku realizujemy kilkadziesiąt takich projektów, a liczba ta stale rośnie. W zdecydowanej większości są to wydarzenia, których jesteśmy pomysłodawcą i inicjatorem. Organizowane są dwa razy w roku (wiosna, jesień), co powoduje uszczelnienie rynku, zapewnia dyskusję o najbardziej bieżących tematach oraz daje możliwość tworzenia rekomendacji i wytyczania kierunków rozwoju. Wiele z nich do 2016 r. włącznie doczekało się kilkunastu edycji, co potwierdza ich niezaprzeczalną pozycję na rynku, docenianą przez osoby reprezentujące dane sektory. Każde z wydarzeń konferencyjnych gromadzi 500+ uczestników oraz 50+ prelegentów, którzy podczas dwóch dni trwania spotkania mają okazję do wymiany wiedzy, brania udziału w debatach, które współtworzone są przez Rady Programowe i przede wszystkim do nawiązywania relacji biznesowych. Każdy z poruszanych w agendach konferencji tematów jest poprzedzony badaniem statystycznym na reprezentatywnej grupie uczestników – tym samym mamy pewność, że poruszana tematyka jest aktualna i interesująca dla grupy docelowej spotkania. Dzięki badaniom rynku, jak również współpracy z kluczowymi przedstawicielami poszczególnych branż, dostrzegamy najważniejsze trendy i zmiany na rynkach oraz ich coraz silniejsze przenikanie się, co skutkuje rosnącą z edycji na edycję międzysektorową grupą docelową projektów. Niezmiernie istotną rolę w każdym biznesie odgrywa otoczenie prawno-regulacyjne, stąd też w projektach licznie reprezentowane są ministerstwa, organy administracji centralnej i samorządowej. Ich spotkania z biznesem podczas naszych wydarzeń są miejscami konsultacji społecznych i konfrontowania tworzonych regulacji z konkretnymi potrzebami rynku. Wiosennym edycjom poszczególnych wydarzeń towarzyszą także wieczorne Wielkie Gale. Do udziału w nich zapraszamy kluczowe osoby, których imienne usadzenie sprzyja budowaniu bezpośrednich relacji. Podczas każdej z Wielkich Gal niezależne Kapituły Konkursowe przyznają nagrody dla najlepszych firm i osobowości.

Dział Produkcji Warsztatów

Dział Produkcji Warsztatów to zespół ludzi działających z pasją, którzy przygotowują praktyczne warsztaty m.in. dla branży: finansowej, energetycznej, deweloperskiej, budowlanej, telekomunikacyjnej, logistycznej oraz IT. Działalność warsztatowa MMC Polska umożliwia Uczestnikom rynku bycie na bieżąco ze stale zmieniającymi się regulacjami prawnymi, a warsztaty stanowią idealną okazję do optymalizacji zachodzących w przedsiębiorstwie procesów oraz poznanie sprawdzonych metod i sposobów wpływających na rozwój firmy. Dzięki współpracy z wybitnymi Partnerami, oferujemy warsztaty cechujące się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej i dostępem do najnowszych trendów w zarządzaniu. Programy wydarzeń tworzone są w oparciu o szczegółowe badania rynku i analizowane pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie, tak aby udział w warsztacie przyniósł wymierne korzyści Uczestnikom. Projekty warsztatowe przygotowywane są przez producentów od samego początku do ich finalnej realizacji.

MMC Academy

MMC Academy to marka, która zajmuje się organizacją specjalistycznych szkoleń. Efektem organizowanych wydarzeń jest podniesienie kwalifikacji pracowników, zdobycie wiedzy praktycznej oraz zwiększenie przewagi konkurencyjnej. Na ofertę składają się szkolenia z tzw. umiejętności twardych, które obejmują obszary ściśle związane z wykonywaną pracą. Proponujemy wydarzenia dopasowane do potrzeb Klientów o różnych profilach biznesowych. Spotkania prowadzone są przez znanych praktyków, Ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży, którzy prezentują kluczowe zasady zapewniające skuteczną realizację różnych procesów. Mocno stawiamy na aktywizację uczestników organizowanych szkoleń.

MMC Szkolenia

MMC Szkolenia ściśle współpracuje z firmami, które dbają o rozwój kadry pracowniczej oraz które mają świadomość, że to ludzie tworzą firmę, a wzrost ich umiejętności wiąże się z podwyższeniem efektywności funkcjonowania całej organizacji. Na ofertę składają się szkolenia otwarte -  z zakresu project managementu, marketingu, HR-u i rozwoju osobistego oraz zarządzania sprzedażą, szkolenia zamknięte - organizowane według autorskiej metodyki badania potrzeb MMC360, jak również kompleksowe pakiety szkoleniowe - ukierunkowane na rozwój umiejętności miękkich Uczestników przechodzących przez cały okres kształcenia – zaczynając od budowania samoświadomości, a skończywszy na rozwoju umiejętności zawodowych. Naszym celem jest bycie zaufanym partnerem naszych Klientów, oferując szeroki zasób rozwiązań ułatwiających osiąganie nawet najambitniejszych celów biznesowych. Stawiamy przed sobą ciągłe wyzwania, by móc jak najlepiej i najefektywniej sprostać wymaganiom rynku, wykorzystując najnowocześniejsze i najbardziej aktualne metody analiz strategicznych, doradztwa, treningu i coachingu.

ZAUFALI NAM

alcatel alior bank atos bzwbk enea microsoft orange orlen payu pko bp play pzu sap sas teradata t-mobile visa deloitte emitel huawei payback_logo polska_grupa_energetyczna_logo strabag wierzbowski-eversheds-suthe logo-kkbl_h78 partnerzy
email

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER Wpisz swój adres email i Bądź na bieżąco z najnowszą ofertą dostępną na naszej stronie.