Kontakt

Kontakt

MM Conferences SA

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel.: +48 22 379 29 00
fax: +48 22 379 29 01
e-mail: info@mmcpolska.pl
Godziny otwarcia pon-pt: 8:00-16:00

Skontaktuj się z nami

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Proszę zaakceptować regulamin

avatar

Sprzedaż

Igor Zesiuk

Dyrektor Działu Sprzedaży

T: +48 22 379 29 00
e-mail: i.zesiuk@mmcpolska.pl

avatar

Sponsoring

Aneta Pernak

Wiceprezes Zarządu

T: +48 22 379 29 18
e-mail: a.pernak@mmcpolska.pl

avatar

Warsztaty i szkolenia

Katarzyna Kasjaniuk

p.o. Dyrektor Działu Produkcji

T: +48 22 379 29 22
e-mail: k.kasjaniuk@mmcpolska.pl

avatar

Projekty Strategiczne

Agnieszka Chodowiec

p.o. Dyrektor Działu Produkcji Projektów Strategicznych

T: +48 22 379 29 24
e-mail: a.chodowiec@mmcpolska.pl

avatar

Marketing

Magdalena Kopańska

p.o. Dyrektor Działu Marketingu

T: +48 22 379 29 03
e-mail: m.kopanska@mmcpolska.pl

avatar

Organizacja i Logistyka

Nina Kuberska

p.o. Dyrektor Działu Organizacji i Logistyki

T: +48 22 379 29 25
e-mail: n.kuberska@mmcpolska.pl

avatar

Finanse

Agata Pielech

Kontroler Finansowy

T: +48 22 379 29 28
e-mail: a.pielech@mmcpolska.pl

avatar

Weryfikacja

Karolina Dolińska

Kierownik Działu Sprzedaży i Działu Weryfikacji

T: +48 22 379 29 00
e-mail: k.dolinska@mmcpolska.pl

ZAUFALI NAM

alcatel alior bank atos bzwbk enea microsoft orange orlen payu pko bp play pzu sap sas teradata t-mobile visa deloitte emitel huawei payback_logo polska_grupa_energetyczna_logo strabag
email

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER Wpisz swój adres email i Bądź na bieżąco z najnowszą ofertą dostępną na naszej stronie.